پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

درمانگاه خیریه حضرت سیدالساجدین (ع) اهواز

 

مجتمع خیریه درمانی حضرت سیدالساجدین (ع) بنا به نیت ادای نذر که واقف آن با خدای خود داشته و بنا به نیاز اهواز و احساس وظیفه ای که عده ای از خیرین به تاسیس آن داشته اند در سال 1385 شروع و با حمایت های مالی و عملیاتی اهل خیر مواجه و کار احداث در سال 1394 به اتمام رسید و به موازات آن موسسه خیریه درمانی حضرت سیدالساجدین (ع) با شماره ثبت 1246 و با کمک و هدایت های سازمان بهزیستی استان خوزستان به ثبت رسید.

درمانگاه خیریه امام سجاد (ع) تحت پوشش موسسه خیریه سیدالساجدین (ع) در 3 طبقه احداث و افتتاح گردید که در حال حاضر با بهره گیری از پزشکان حاذق و متخصص در بخشهای مختلف و امکانات درمانی متعارف مشغول ارائه خدمات مختلف درمانی با کلیه مراجعه کنندگان با تعرفه های خیریه می باشد که درآمد حاصل از عمکرد درمانگاه ، صرف کمک هزینه درمان بیماران مبتلا به سرطان می گردد.

بدیهی است که در این امر خیر و خداپسندانه حمایت های بی دریغ شما باعث خدمات دهی و سرویس دهی بیشتری به مراجعین خواهد بود.

امید است که در این هدف والا و خداپسندانه شما یاور عزیزنیز لبخند رضایت پروردگار را در چهره دردمندی که شفا پیدا کرده ببینید و دعای خیر او حافظ شما باشد.

آدرس درمانگاه : چهارراه زند ، خیابان شهید حلالی ، بین سیمتری و خیابان محمدیان ، طبقه فوقانی حسینیه امام سجاد (ع)                         تلفن : 29-32926727-061


گروه دورانV5.5.2.0